BRAMY WEJŚCIOWE

Nasza firma od lat współpracuje z wieloma Wspólnotami Mieszkaniowymi ze Szczecina. Wstawiamy bramy wejściowe stalowe oraz aluminiowe.

Drzwi stalowe to najbardziej ekonomiczne i popularne drzwi wejściowe do budynków wielorodzinnych. Wykonane są z wysokiej jakości profili systemowych zamkniętych, które w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji pozwalają stworzyć produkt gwarantujący wieloletnią wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.

Drzwi profilowe montowane w budynkach mieszkalnych w znaczny sposób narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego bardzo ważną rolę w tym przypadku odgrywa właściwe zabezpieczenie antykorozyjne. Gama dwunastu standardowych kolorów pozwala na dopasowanie drzwi do elewacji budynku. Ponadto istnieje możliwość zamówienia drzwi w kolorze indywidualnym zgodnym z paletą RAL. Na całym obwodzie skrzydła drzwi posiadają uszczelnienie zapewniające odpowiednią infiltrację oraz dające gwarancję cichego zamykania. Proponowane drzwi mogą być pełne lub przeszklone. Wypełnienia osadzone w ramie drzwiowej od wewnątrz zabezpieczone są listwą szklenia, od zewnątrz uszczelką wciskaną gumową.

Wysoka jakość naszych wyrobów to także efekt stosowanego wyposażenia dodatkowego tj. samozamykaczy, zamków, okuć, elektrozaczepów, pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki doskonałym parametrom jakościowym drzwi nie odkształcają się, są wytrzymałe i odporne na zniszczenia oraz zmienne warunki atmosferyczne.